Bezpieczne sterydy

Bezpieczne sterydyKażdy, kto choć pobieżnie zna temat kulturystyki i budowy masy mięśniowej słyszał o sterydach. Większość z osób również posiada doskonałą świadomość tego, jak zgubny mają one wpływ na nasz organizm i jak łatwo można doprowadzić do utraty zdrowia zażywaniem ich. Jedna osoby chcące zapewnić sobie doskonały wygląd, często podejmowały to ryzyko chcąc spełnić swoje marzenia, gdy okazywało się, że same treningi nie przynoszą im wyraźnych wyników. Na szczęście temat ten nie pozostał bez odzewu świata nauki i medycyny. Co więcej okazało się, że problemy z jakimi zmagają się sportowcy, bezpośrednio łączy się ze światem medycyny. Chodzi tutaj głównie o rehabilitację pacjentów po ciężkich urazach i długim przebywaniu w pozycji leżącej, u których dochodziło do zaniku mięśni. Tak jak dla ambitnych osób chcących osiągnąć doskonałą sylwetkę, tak i dla pacjentów często to właśnie sterydy były jedyną drogą do odzyskania sprawności. Jednak świat medycyny nie pogodził się z tak wysokimi kosztami w postaci powikłań i nieustannie poszukiwał innych rozwiązań, które okazałyby się równie skutecznie ale bezpieczne dla zdrowia. To właśnie prace nad rozwiązaniem tego problemu były początkiem powstania takich odżywek dla sportowców jak Somatodrol oraz Probolan 50.

Bezpieczne sterydy

odżywki na rzeźbę

Opracowanie unikalnych receptur, które gwarantowały uzyskanie znakomitych rezultatów, nie tylko dorównujących anabolikom, ale często je przewyższające, było przełomem zarówno dla świata medycyny jak i możliwość realizacji ambicji sportowych. Jak dobrze wiemy, do szybkiego i trwałego przyrostu masy mięśniowej niezbędny jest testosteron oraz hormon wzrostu. To właśnie te substancje były dostarczane do organizmu za pośrednictwem leków, które znamy jak sterydy. Wiadomym było, że dostarczone z zewnątrz hormony nie mogą w sposób właściwy wpływać na organizm i w dokładnie taki sposób, który pozwoli na kontrolowanie zachodzących zmian. Z tego też powodu naukowcy skoncentrowali się na wyodrębnieniu enzymów, które będą pobudzały do naturalnie zwiększonej produkcji niezbędnych hormonów, wewnątrz organizmu.

legalne prohormony

Po wielu latach ten cel udało się osiągnąć. Opracowano rozwiązania, które zapewniają produkcję bezpiecznych hormonów, czyli tych w pełni naturalnych produkowanych przez nasz organizm. Dodatkowe wzbogacenie tych preparatów o składniki odżywcze, zapewniające właściwą regulację równowagi chemicznej, powoduje, że nasz organizm nie jest narażony na żadne ryzyko ani skutki uboczne. Przez pierwsze lata Somatodrol był dostępny jedynie dla amerykańskich kulturystów. Porównywalny produkt, który opracowali niemieccy specjaliści, Probolan 50 był dostępny wyłącznie w krajach europy zachodniej i tylko dla sportowców. Dziś kiedy oba te przełomowe produkty zostały zatwierdzone w badaniach klinicznych a ich bezpieczeństwo i skuteczność zostały jednoznacznie potwierdzone, trafiły do ogólnej oferty. To oznacza, że może je nabyć każdy zainteresowany. Od niedawna są również dostępne na polskim rynku, co zapewne wiele osób przyjęło z ogromną satysfakcją.