Klubokawiarnia dla podróżników

Tam Cafe to miejsce, które zostało stworzone przez osobę kochającą podróże. To, dlatego to miejsce jest takie wyjątkowe i daje tak wiele radości gościom. Będąc w stolicy na Mokotowie można będzie tam pojechać i przekonać się czy to, co widzimy na zdjęciach jest prawdziwe. Bardzo dużo osób, które kochają podróżne rezerwuje sobie tam miejsce żeby spędzić w tym klimacie, chociaż trochę czasu. Można na chwilę zapomnieć o otaczającym nas świecie i problemach.

W lokalu znajdują się dwie sale. Jedna z nich jest przeznaczona dla dwunastu osób, które pomieszczą się przy długim stole. Stół znajduje się przy ścianie, która jest cała obwieszona fotografiami z różnych zakątków świata. Można bawić się dobrze i jednocześnie podziwiać te piękne miejsca. Gdyby się okazało, że mamy jeszcze kilka osób chętnych do przyjścia do przy oknie znajduje się dla nich miejsce. Stół pomieści dodatkowych sześć osób. Wcześniej trzeba będzie się skontaktować z właścicielem lokalu żeby można było uzgodnić warunki. W lokalu mieści się również sala numer dwa. Na co dzień goście mogą w niej odpoczywać na pufach i na hamakach.

Sala do wynajęcia w klubokawiarni

W tej sali znajduje się również miejsce na prezentacje. Mamy tutaj projektor multimedialny, który można połączyć z naszym komputerem. Czy ktoś miał możliwość oglądania prezentacji siedząc na pufach albo wisząc na hamaku? Właśnie tutaj jest taka niepowtarzalna okazja i na pewno będzie to niesamowite przeżycie. Do tego trzeba również dodać, że obsługa jest bardzo, ale to bardzo sympatyczna. Mamy możliwość zamówienia czegoś na śniadanie czy na lunch. Oczywiście w klubokawiarni nie może zabraknąć również kawy, herbaty, wina czy piwa. Do tego wszystkiego można zamówić smaczne ciasteczka. Wchodząc na stronę – wynajem sali Warszawa sami się przekonamy jak wygląda to miejsce. Jeśli będzie nam się podobało to nie pozostaje nic innego jak szybko zrobić rezerwacje. Chętnych nie brakuje, dlatego trzeba się spieszyć żeby nas ktoś z naszym terminem nie ubiegł.