Gdzie kupić prywatne proxy?

Jeśli interesuje nas prywatne proxy to trzeba się zastanowić nad tym gdzie będzie można je kupić. Bardzo istotne będzie dla nas to żeby było to coś stabilnego i bezpiecznego, dlatego zawsze przez zakupem sprawdzajmy wszystkie parametry. Jeśli na stronie firmy, która się zajmuje proxy tego nie ma to prośmy o to żeby nam dane przesłali.

Chcemy widzieć jak to wygląda i tylko wtedy podejmiemy decyzje czy zostaniemy tutaj czy szukamy kogoś o wiele lepszego. Na pewno musimy sprawdzić, jaki adres IP otrzymamy. Głównie chodzi o kraj, z którego serwer ma działać. Nie chcemy przecież niepotrzebnych blokad, dlatego musimy wyszukać taki kraj, który gwarantuje nam bezpieczne łącze i dotarcie do wszystkich informacji, jakie mogą nas zainteresować. Sprawdzajmy również jak wygląda anonimowość na takim serwerze proxy. Jeśli chcemy żeby nasze IP w ogóle nie było widoczne to musi to być serwer proxy, która ma taką opcje. Sprawdzenie tego wszystkiego nie zajmuje dużo czasu, dlatego warto to zrobić.

Pozostałe parametry serwera proxy

Trzeba sprawdzić jak wygląda wydajność serwera. Podawana jest najczęściej w procentach, dlatego trzeba będzie to znaleźć i zapoznać się z tymi wartościami. Oczywiście dla nas istotne jest również to jak szybko działa taki serwer.

Mamy szybkie łącze i nie chcemy żeby było wolniejsze. W większości przypadków serwer proxy przyspiesza działanie naszego łącza, ale tylko wtedy, kiedy jest ono wystarczająco wydajne. Jeśli chcemy dodatkowo szyfrować połączenie to sprawdzamy czy występuje tam standard ssl. Serwer proxy możemy kupić i na polskich stronach i na zagranicznych. Wielką zaletą jest to, że ich ceny nie są wysokie i każda zainteresowana osoba może sobie na coś takiego pozwolić. Najlepiej zapoznać się z ofertami tak żebyśmy wiedzieli, co jest dla nas najlepsze. Wtedy nasze łączenie się z Internetem będzie całkowicie bezpieczne i pewne, a na tym nam najbardziej zależy. Wybierając prywatne proxy będziemy na pewno zadowoleni, z jakości łącza i anonimowości.