Na długo przed ślubem

Na długo przed ślubem, przyszłe panny młode powinny zadbać o swoje cery i urodę. Zacząć zwracać uwagę na jedzenie, jakie spożywamy, wysypiać się, może zacząć uprawiać jakiś sport, jeść dużo owoców i pić wodę. Każda z nas chce wyglądać w tym dniu powalająco, ale trzeba dużo wcześniej zadbać o siebie. Także wybranie kosmetyczki i fryzjerki jest odpowiedzialnym zadaniem. Osoby te muszą być wcześniej sprawdzone przez nas, nie możemy oddać siebie w nieznane ręce. W tym dniu musimy wyglądać zjawiskowo, nie ma mowy tu o wpadkach. Także nasze stroje, garnitur naszego przyszłego męża i nasza suknia ślubna, to też poważne decyzje.

 

Lepiej jest już wcześniej zrobić rozeznanie w tym temacie i pooglądać kolekcje sukien ślubnych, odwiedzić salony i przymierzyć parę modeli. Będziemy wiedzieć w czym nam do twarzy, a czego się wystrzegać. Zarezerwować musimy lokal weselny, tak wielki, jak nasze wesele. Jeśli planujemy kameralne przyjęcie, nie musi być to ogromny budynek. Apropo lokalu, przed nami też wybór dań do głównego menu, przystawek i smakołyków. Kolejno wystrój kościoła i sali i decyzja, czy zajmiemy się tym sami, czy powierzymy to zadanie florystce i kwiaciarni.

Następna decyzja dotyczy fotografii ślubnej. Od nas zależy jakiego fotografa wybierzemy i jaki efekt będzie tej pracy. Wcześniej jednak musimy się zapoznać z tematyką ślubną dotyczącą fotografii i zobaczyć, jakie są aktualnie obowiązujące trendy. Potem możemy przystąpić do poszukiwań fotografa z naszej okolicy. Aby go odnaleźć musimy odpalić komputer i włączyć wyszukiwarkę Google i wpisać “fotograf ślubny Kielce”. Potem powinniśmy poprzeglądać fotografie fotografów i zobaczyć, w jakim stylu tworzą i co jest modne. Przykładem strony Fotografa z Kielc może być np. www.nasdwoje.com.pl. Gdy zobaczymy już wszystkie propozycje, pora zastanowić się i skonsultować z drugą połówką i podjąć ostateczną decyzję. Wystarczy skontaktować się z naszym faworytem i dopytać się odnośnie terminu, oferty i ceny. Zawsze możemy się potargować i wynegocjować lepszą cenę, zmienić ofertę, dostosować ją do siebie i spersonalizować.