Nurkowanie w jeziorach Polski

Jeśli mówimy o jeziorach, które bardzo dobrze nadają się do nurkowania to na pewno zaraz mamy na myśli Suwalszczyznę i warto będzie właśnie nad tym regionem się skupić.

To miejsce czyste aczkolwiek kojarzy nam się z bardzo wysokimi mrozami. Wtedy, kiedy mrozów już nie ma można zejść pod wodę i zobaczyć ten świat, którego do tej pory nie widzieliśmy. Będąc w tym rejonach można nurkować aż w pięciu jeziorach. Atrakcją, która zapadnie nam w pamięci będzie najpiękniejsza rzeka w Polsce, czyli Czarna Hańcza. Jeśli udamy się na zorganizowany wyjazd to można liczyć w ciągu tygodnia nawet na jedenaście nurkowań. To naprawdę bardzo dużo i można będzie poznać ten region jeszcze bardziej dokładnie. Bardzo ważna informacja jest taka, że jeziora są krystalicznie czyste i widoczność w nich jest naprawdę bardzo duża. Celem takiego zorganizowanego wyjazdu jest znalezienie miejsc ciekawych do nurkowania, których nikt inny nie znalazł. Może się to udać po jesteśmy pod okiem specjalistów, którzy na nurkowaniu się bardzo dobrze znają.

Jedziemy nurkować

W cenę mamy wliczony nocleg wraz z wyżywieniem. Na wyżywienie zalicza się śniadania, obiady oraz trzy ogniska z pełnym wyżywieniem. Jeśli pogoda nie będzie sprzyjała to kolacja będzie wtedy na stołówce. W cenie mamy pomoc wyszkolonej kadry oraz ładowanie butli tlenem. Do ceny trzeba będzie doliczyć sobie dojazd, ale jeśli mamy większą grupę osób to na spokojnie sobie poradzimy. Wyjdzie nam wtedy o wiele taniej. Taki wyjazd będzie zapamiętany na całe życie, bo nie każdy ma okazje żeby pojechać do takiego wyjątkowego miejsca. Warto poznać swój kraj i zwiedzić go na lądzie i pod wodą. Wtedy przekonamy się, jaki jest piękny. Osoby zdecydowane na wyjazd można zaprosić na stronę http://www.bestdivers.pl/wyprawy/safari-nurkowe-suwalszczyznie-wyjazd-dla-calej-rodziny/ gdzie jest ten wyjazd organizowany. Na taki wyjazd można zadbać całą rodzinę, bo będzie dla każdego jakieś ciekawe miejsce, które chciałby zobaczyć. To będzie ciekawa dla wszystkich przygoda.