Własna firma w Wielkiej Brytanii

office-594132_1280Jeżeli chcesz założyć własną działalność gospodarczą z całą pewnością zdajesz sobie sprawę, że nie zawsze w Polsce jest to zadanie łatwe. Przeciwnie niekiedy przysparza nam wielu problemów, ponieważ musimy zmierzyć się z biurokracją, wypełnić ogromną ilość dokumentów, złożyć wiele podpisów, zaś koszty są bardzo wysokie, dlatego czasem wręcz przychodzi nam na myśl, aby zrezygnować. Niekiedy też działalność gospodarcza na terenie Polski zamiast zysków przynosi nam straty, przez coraz mniejsza ilość osób decyduje się na założenie swojego własnego biznesu.

Na przekór problemom

Jeżeli dojdziesz do wniosku, że w naszym kraju po prostu trudno jest założyć działalność gospodarczą z całą pewnością mamy dla ciebie idealne rozwiązanie. Bez większych kłopotów i problemów masz możliwość założyć swoją firmę bądź też przedsiębiorstwo na terenie Wielkiej Brytanii, pamiętając, że masz większą ilość rozwiązań i możliwości aniżeli w Polsce. Wszystko, dlatego, że w Anglii możesz liczyć na lepszą alternatywę, dla naszej działalności, a przede wszystkim na przeciw twoim oczekiwaniom wyjdzie atrakcyjny i liberalny rynek. Tym samym założenie firmy na terenie tego kraju jest niezwykle interesującą ofertą, która z całą pewnością przyniesie znakomite efekty.

Wysoka jakość usług i niskie podatki

Zanim rozpoczniesz swoją działalność na terenie Anglii sprawdz, jakie warunki może ci ona zaoferować. Przede wszystkim koszt, jaki poniesiesz będąc przedsiębiorcą będzie o wiele niższy, aniżeli rejestrowałbyś swoją działalność w Polsce. Jeżeli twoja działalność gospodarcza będzie jednoosobowa, zwana sole trader, o których możesz poczytać na stronie – rejestracja firmy w anglii, z całą pewnością nie będziesz musiał uiszczać w urzędzie żadnej opłaty, co sprawi, że już będziesz miał dodatkowe pieniądze, aby na przykład zakupić lokal, czy też towary. Warto wspomnieć również, że Anglia jest także atrakcyjnym miejscem na otworzenie swojego biznesu ze względu niskich składem ubezpieczeń społecznych. Wystarczy, że posiadamy status rezydencji podatkowej na terenie Wielkiej Brytanii i już możemy zaczynać swą działalność.